Napisz

Zadzwoń

Zaaranżowanie pięknej i nowoczesnej przestrzeni wymaga podjęcia przemyślanych decyzji. Jeśli marzysz o  stworzeniu miejsca przytulnego i funkcjonalnego, skorzystaj z profesjonalnej usługi aranżacji domu. Moje wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych projektów wnętrz o różnym charakterze pozwoliło mi udoskonalić markę, która funkcjonuje nie tylko we Wrocławiu, ale także w całym kraju. Jeśli chcesz mieć pewność właściwych decyzji w trakcie przebudowy lub remontu, postaw na sprawdzone rozwiązania.

 

 

Praktyczne podejście do aranżacji domu

 

Bardzo istotne jest to, by podejść do tematu  bardzo praktycznie. Nowoczesne projekty wnętrz domu sprawiają, że najnowsze rozwiązania technologiczne służą oraz ułatwiają funkcjonowanie mieszkańcowi w swojej wymarzonej przestrzeni. Aranżacje, które tworzę są odzwierciedleniem potrzeb klienta. 

 

 

Funkcjonalny podział wnętrza domu

 

Jednym z najważniejszych elementów projektu wnętrza domu jest aranżacja przestrzeni- układ funkcjonalny. Dopiero po akceptacji układu powstają wizualizacje. To idealnie pokazuje jak ważną rzeczą jest odpowiedni układ ścian, rozkład sprzętów, mebli. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń powoduje, że czujemy się w niej komfortowo I bezpiecznie. Projekt wnętrza domu powinien być przemyślany i dopasowany do potrzeb klienta. Pozwól mi sprawić, by Twoja przestrzeń była miejscem, w którym czujesz się idealnie.

 

 

Aranżacja w kilku wersjach

 

Funkcjonalne aranżacje domów, które prezentuję swoim klientom są przemyślane I uwzględniają potrzeby osoby której mają służyć. Staram się przedstawić tyle wariantów, by wykorzystać maksimum możliwości danego pomieszczenia. Często są też takie układy, których klient się nie spodziewa pokazując jednocześnie inne spojrzenie na wnętrze. Często okazuje się, że to co wydawało sie nie do zreralizowania, nagle jest możliwe a projekt staje się urzeczywistnieniem marzeń.

 

 

Różne warianty cenowe projektów wnętrz

 

Oferta mojej pracowni zakłada kilka wariantów, przez co każdy może zdecydować, czy woli podstawowy pakiet, czy dodatkowe usługi. Dzięki temu satysfakcjonującą propozycję dla siebie znajdą zarówno osoby, które stawiają na niewielki budżet przy remoncie oczekując dobrej aranżacji przestrzeni oraz tylko wskazówek w którą stronę iść, jak i te, które oczekują bardziej kompleksowej usługi.  Projekt wnętrza domu w usłudze rozbudowanej zawiera w sobie między innymi szczegółowe plany i wskazówki dla ekip remontowych, orientacyjny kosztorys czy podpowiedzi co do miejsc, w których można zakupić potrzebne elementy.

 

 

Bogate doświadczenie w branży projektowania wnętrz domów

 

Współpraca z pracownią projektową może być dla wielu osób nowością. Jednak wszelkie obawy rozwieje pełny profesjonalizm i bogate doświadczenie, z jakimi spotykają się zamawiający u mnie projekty wnętrz domów. Lata pracy związanej z aranżacją przestrzeni i budownictwem pozwoliły mi lepiej zrozumieć potrzeby tej branży, jak i dobrze poznać tajniki zagospodarowywania przeróżnych pomieszczeń. Dzięki temu mogę pochwalić się liczną grupą zadowolonych klientów, z którymi miałam przyjemność współpracować.

 

Projekty wnętrz dopasowane do każdych potrzeb

 

Jeśli poszukujesz odpowiedniej osoby, która stworzy dla Ciebie projekt twojego wymarzonego wnętrza domu, to świetnie trafiłeś. U mnie, zależnie od wybranego pakietu, możesz liczyć na drobiazgowo wykonaną, fotorealistyczną wizualizację aranżacji, wytyczne do instalacji wodnych i elektrycznych, a także orientacyjny kosztorys. Usługi świadczę stacjonarnie we Wrocławiu, ale online pracuję z klientami na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy.

Projektuję na terenie całego kraju. Jeśli jeteś spoza Wrocławia projekt wykonam online. Żaden problem :)

 

Logo Małgorzata Dzik
Projektowanie i aranżacja wnętrz domów Wrocław

Projektowanie i aranżacja wnętrz domów Wrocław

Projektowanie wnętrz Wrocław

Małgorzata Dzik-Pawelec

 736 993 277

Projektowanie wnętrz Wrocław