Napisz

Zadzwoń

Nie tylko wnętrze ma znaczenie. Elegancki i zadbany dom potrzebuje odpowiedniej elewacji, która będzie wizytówką danego budynku i jego właściciela. Jeśli chcesz stworzyć miejsce nowoczesne i przytulne, nie możesz pominąć także zamówienia profesjonalnego projektu, który uwzględni wymagania architektoniczne oraz Twoje potrzeby. Już niepozorne szczegóły znacząco wpływają na sposób, w jaki prezentuje się konkretna budowla. Żeby pieniądze, które zostały zainwestowane w kupno lub remont, nie poszły na marne, warto przy pracach wykończeniowych skorzystać z właściwej usługi.

 

 

Dbałość o szczegóły przy projektowaniu elewacji

 

Dobre pierwsze wrażenie jest istotne w różnych obszarach. Projektowanie elewacji domu ma zapewnić taki efekt budynkowi, który poniekąd stanowi wizytówkę swojego właściciela. Dlatego w moich pracach przykładam dużą wagę do każdego szczegółu związanego z wyglądem zewnętrznej części różnego rodzaju zabudowań. Niewielkie detale mogą decydować o tym, czy dana realizacja będzie mogła poszczycić się nowoczesnym i funkcjonalnym designem.

 

 

Projekt elewacji jako wizytówka domu

 

Zewnętrzny wygląd budynku to pewien rodzaj zapowiedzi tego, co czeka odwiedzających we wnętrzu. Dlatego dobry projekt elewacji domu powinien korespondować ze stylem panującym w środku. Dobrze jest potraktować całościowo remont lub budowę danego obiektu. Układ okien, zadaszeń i pozostałych elementów będzie również zależny od tego, jakie rozmieszczenie jest najkorzystniejsze dla konkretnych pomieszczeń. Efektowne połączenie tych dwóch światów w jeden jest zawsze fascynującym wyzwaniem.

 

 

Nowoczesne rozwiązania przy projektowaniu elewacji

 

W wyborze odpowiedniego stylu należy kierować się różnymi przesłankami. Najważniejszą dla mnie są przede wszystkim oczekiwania i potrzeby klienta. Projekty elewacji opierają się o konkretny gust i preferencje zamawiających je osób. Z mojej strony doradzam właścicielom domów rozwiązania najlepsze z technicznego punktu widzenia, a także nawiązuję do ciekawych trendów i nowoczesnych nurtów w budownictwie. Dzięki takiej współpracy powstają niepowtarzalne i satysfakcjonujące aranżacje.

 

 

Doświadczony projektant elewacji domów 

 

Niezależnie od tego, jaki charakter ma dany obiekt, czy jest to altana mieszkalna, budynek piętrowy lub parterowy, czy może dom weselny – zaprojektowanie jego elewacji będzie dla mnie prawdziwą przyjemnością. Bogate doświadczenie w branży budowlanej pozwoliło mi wybrać świadomie obszar moich zainteresowań i wypracować oryginalny styl. Dzięki temu mogę zaoferować unikalne rozwiązania oraz zapewnić, że przedstawione przeze mnie propozycje nie tylko będą efektowne, ale także spełnią wszelkie wymagania konstrukcyjne i praktyczne.

 

 

Ciekawe pomysły na nietuzinkowe projekty elewacji

 

Nie musisz ograniczać się do nudnych projektów, które opierają się na popularnych pomysłach. Elewacja domu może być wykonana z użyciem ciekawych, naturalnych materiałów, jak na przykład drewno lub kamień. Dzielenie przestrzeni geometrycznymi kształtami lub wykorzystanie klasycznych elementów architektonicznych, jak minimalistyczne pilastry i tympanony, może zmienić monotonną płaszczyznę w przyciągającą wzrok ozdobę. Jeśli oczekujesz tego typu pomysłów, na pewno znajdziesz w mojej pracowni to, czego szukasz.

 

Unikalny projekt elewacji domu dla Ciebie

 

Żebyś mógł mieć wybór i porównanie różnych rozwiązań, odpowiednich do konkretnego budynku, przygotowuję kilka propozycji, które mogą spełnić Twoje oczekiwania. Dzięki realistycznym wizualizacjom możesz zobaczyć projekt elewacji domu w taki sposób, by świadomie podjąć decyzję, która wersja najbardziej Ci odpowiada. Każde przedsięwzięcie jednak jest indywidualnym przypadkiem, więc jeśli chcesz się przekonać o tym, jak może wyglądać nasza współpraca, skontaktuj się ze mną, by omówić jej szczegóły.

Projektuję na terenie całego kraju. Jeśli jeteś spoza Wrocławia projekt wykonam online. Żaden problem :)

 

Małgorzata Dzik Logo
Projektowanie elewacji domów Wrocław

Projektowanie elewacji domów Wrocław

Projektowanie wnętrz Wrocław

Małgorzata Dzik-Pawelec

 736 993 277

Projektowanie wnętrz Wrocław