Napisz

Zadzwoń

Chcesz zaaranżować nowoczesny, a jednocześnie przytulny kącik w swoim domu? Projektowanie mieszkania to bardzo drobiazgowy proces, który pozwala nawet bardzo mały metraż zamienić w przestrzeń funkcjonalną i elegancką. Aranżacja pomieszczeń w różnego rodzaju zabudowaniach ma swoją specyfikę i wymaga odpowiedniego podejścia i doświadczenia. Jeśli chcesz zamienić zwykłe „cztery ściany” we Wrocławiu w miejsce z Twoich marzeń, to możesz mieć pewność, że zapewnię Ci profesjonalną pomoc podczas całej tej metamorfozy.

 

 

Efektywne projektowanie mieszkania

 

Niezależnie od wielkości danej przestrzeni, potrzeba w niej odpowiedniego rozmieszczenia elementów wyposażenia i instalacji. Ergonomiczna aranżacja mieszkania daje pewność, że każdy skrawek podłogi lub ściany został jak najlepiej zaplanowany. Dlatego współpraca z moją pracownią zakłada projektowanie od samych podstaw. Na podstawie dostępnych możliwości tworzę  najlepsze wersje wykorzystania potencjału wszystkich pomieszczeń, a Ty decydujesz, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

 

 

Proponowana aranżacja przed zakupem mieszkania

 

Dla wielu osób praktyczną usługą może okazać się zaprojektowanie wstępnej aranżacji mieszkania jeszcze przed jego zakupem. Wystarczy na przykład umówić się ze mną na spotkanie na żywo lub online oraz przedstawić rzuty pomieszczeń od dewelopera. Na podstawie takiego materiału jestem w stanie zaprezentować Ci konkretne możliwości wnętrz w odniesieniu do Twoich potrzeb. W ten sposób podejmiesz świadomie decyzję, jaką opcję chcesz wybrać.

 

 

Projektowanie wygodnych wnętrz we Wrocławiu

 

Zakup konkretnego apartamentu zawsze będzie wiązał się z możliwościami i ograniczeniami, które zależne są od odgórnych planów budynku czy jego usytuowania w przestrzeni miejskiej. We Wrocławiu, gdzie pracownia działa stacjonarnie, powstaje wiele nowych inwestycji. Projektowanie mieszkania w każdej z nich to indywidualne wyzwania, z którymi mam do czynienia na co dzień. Rozwiązywanie problemów technicznych na korzyść lokatorów to główny cel aranżacji. Dzięki właściwym decyzjom, w wielu miejscach można znacznie podnieść komfort i wprowadzić pożądane ulepszenia.

 

 

Różne warianty aranżacji mieszkań 

 

Współpraca odbywa się na Twoich warunkach! Sam wybierasz, który wariant cenowy Ci odpowiada. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami każdego pakietu na stronie pracowni, dzięki czemu dowiesz się, na czym dokładnie polega moja praca i jak wygląda proces aranżacji mieszkania. Każde z przedstawionych rozwiązań pomoże w lepszym zaprojektowaniu wygodnej i przytulnej przestrzeni. Zachowanie zasad ergonomii i dopasowanie pomysłów do konkretnych pomieszczeń pomoże jak najlepiej wykorzystać dane miejsce.

 

 

Wygodnie zaprojektowane mieszkanie

 

Układ ścian działowych, instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowo-elektrycznych znacznie wpływa na funkcjonowanie w mieszkaniu. Od nich zależy późniejsze projektowanie szczegółów dotyczących umeblowania i dekoracji. Dzięki właściwie rozprowadzonym elementom technicznym będziesz mógł wprowadzić do swojej przestrzeni nowoczesne i praktyczne rozwiązania zgodne z własnymi upodobaniami. Aranżacja oparta na doświadczeniu i nowoczesnych trendach daje wiele możliwości.

 

Aranżacja mieszkań we Wrocławiu i w całej Polsce

 

Dobrze zaplanowane elementy w pomieszczeniach to nie tylko wygoda, ale także oszczędność pieniędzy. Projektowanie oparte o najnowszą wiedzę i trendy zapobiega wielu problemom w późniejszym czasie, kiedy apartament jest już w użytku. Aranżacja mieszkania we Wrocławiu może być prosta i zgodna z indywidualnymi oczekiwaniami. Zapraszam do sprawdzenia szczegółów mojej oferty i do kontaktu. Pomogę Ci stworzyć przestrzeń przyjazną, komfortową i nowoczesną. 

Projektuję na terenie całego kraju. Jeśli jeteś spoza Wrocławia projekt wykonam online. Żaden problem :)

 

Małgorzata Dzik Logo
Projektowanie i aranżacja mieszkania Wrocław

Projektowanie i aranżacja mieszkania Wrocław

Projektowanie wnętrz Wrocław

Małgorzata Dzik-Pawelec

 736 993 277

Projektowanie wnętrz Wrocław